KENT KONSEYİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ(25/10/2018)

Devrek Kampüsü kent yönetiminde aktif rol almak, Kent Konseyi üyeleri ile ortaklaşa projeler üreterek teorik bilgileri pratiğe dökmek için kolları sıvadı.

Kent konseyinin görev alanlarından olan, yönetişim anlayışına dayalı ve sürdürülebilir kalkınma içinde çeşitli toplum kesimlerinin kent yönetimine katkıda bulunmaları, kaliteli ve yaşanabilir bir kentin yönetiminde aktif rol almaları hedefiyle Devrek Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Erdoğan Akcabelen, Faik Özmekik ve Recep Civelek Devrek Kampüsü’nü ziyaret etti.

Kent Konseyi üyelerini, Devrek MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Şule Kıycı ve Yerel Yönetimler programı Öğretim Görevlileri Seda Tapdık ile Güven Deniz karşıladı. Gerçekleştirilen ziyarette kentin sorunları, nelerin yapılabileceği, üniversitemizin bu noktada verebileceği destekler, çözüm önerileri gibi konular görüşülürken görüşmelerin devam edeceğinin ve ortak projeler üretileceğinin sinyalleri verildi. Ayrıca Devrek Kent Konseyi’nin yerel yönetimler programı öğrencileriyle bir araya gelebilecekleri ve ortaklaşa fikir üretebilecekleri bir toplantı düzenleme kararı alındı.  

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin