DİLEK FENERLERİ SAĞLIK BİR YAŞAM İÇİN GÖKYÜZÜNE BIRAKILDI (28.12.2018)

Devrek Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz 20 adet dilek fenerini gökyüzüne bırakarak “Bağımlı Olma Kararlı Ol” sloganıyla farkındalık oluşturmayı amaçladı.

Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı 2. Öğretim 2. Sınıf öğrencileri Proje Danışmanları Öğr. Gör. Afitap Bulut koordinatörlüğünde bağımlılıktan kurtularak sağlıklı bir yaşama kavuşmak için bir dizi etkinlik gerçekleştirdiler.

28.12.2018 tarihinde düzenlenen etkinlikler kapsamında Devrek Meslek Yüksekokulu fuaye alanında toplanan öğrenciler görsel sunular ve afişler hazırlayarak farkındalık oluşturmayı amaçladılar. Ayrıca son yıllarda Türkiye’de alkollü araç kullanımı nedeniyle meydana gelen trafik kazaları ile ilgili haberleri yüksek sesle okuyan öğrenciler bu konuda da toplumun bilinçlendirilmesini amaçladılar.

Havanın kararmasıyla birlikte 20 adet dilek feneri gökyüzüne gönderen öğrenciler bağımlılıktan kurtularak, sağlıklı ve güzel bir yaşamın mümkün olabileceğini söylediler. Yapılan etkinlikler diğer öğrenciler tarafından ilgiyle karşılanırken Devrek Kampüsünden gökyüzüne bırakılan dilek fenerlerinde tüm öğrenciler tek bir ağızdan “Bağımlı Olma Kararlı Ol” sloganlarıyla dileklerini ilettiler.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin